You are currently viewing Odsłoń karty gry planszowej “Dentec Business – i Ty możesz zostać inżynierem!”

Odsłoń karty gry planszowej “Dentec Business – i Ty możesz zostać inżynierem!”

Niebanalny prezent dla pracowników i klientów? Dla nas to nie problem!

Ostatnio mieliśmy przyjemność podjąć się wyzwania zaprojektowania spersonalizowanej gry planszowej. Firma Dentec, specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu robotyki i automatyki, zwróciła się do nas z prośbą o pomoc w stworzeniu nietypowego prezentu dla swoich pracowników. Postawiliśmy na grę planszową!

Dlaczego? Chcieliśmy stworzyć niezapomniane doświadczenie, które odzwierciedla unikatowy świat inżynierów robotyki przemysłowej. Postawiliśmy na taką formę, ponieważ planszówki aktualnie przeżywają prawdziwy renesans.

Poza tym, niech pierwszy rzuci kartą ten, kto nie lubi gier planszowych!
Wspólnie z działem marketingu Klienta opracowaliśmy zasady gry, następnie przygotowaliśmy projekt planszy, kart do gry, pudełko oraz instrukcję. Projekt osadziliśmy w identyfikacji wizualnej firmy Dentec, oferując graczom humorystyczne przeżycie pełne odniesień do codziennej pracy inżyniera.
Zadbaliśmy o każdy szczegół! Gra składa się z 40 pól i ponad 100 kart. Zapewniliśmy indywidualnie zaprojektowane banknoty z wizerunkiem pracowników oraz wyprodukowaliśmy pionki i inne elementy gry przy pomocy techniki druku 3D. Naszym celem było nadanie grze osobistego charakteru oraz zrealizowanie pomysłu, który wyróżni się spośród masowych propozycji.

Dla nas nie ma wyzwań nie do przejścia! Jesteśmy zdolni do stworzenia spersonalizowanej gry, która idealnie wpisze się w kulturę i charakter każdej firmy. 

Wchodzisz w to? Jesteś ciekaw co wymyślimy dla Ciebie?