You are currently viewing Opracowanie kolorowanki edukacyjnej dla FBSerwis w ramach akcji CSR

Opracowanie kolorowanki edukacyjnej dla FBSerwis w ramach akcji CSR

W Brief Busters zajmujemy się nie tylko działaniami marketingowymi, ale również szeroko pojętą komunikacją, w tym wsparciem w realizacji elementów strategii CSR (Corporate Social Responsibility – Społeczna odpowiedzialność biznesu) naszych klientów. Działania CSR polegają na integrowaniu społecznych i ekologicznych celów biznesu z codziennymi operacjami firmy. 

Przedsiębiorstwo FBSerwis zwróciło się do nas z potrzebą zaangażowania dzieci w naukę segregacji odpadów. Firma ta działa w sektorze usług komunalnych oraz specjalizuje się w zarządzaniu i utrzymaniu infrastruktury miejskiej. Oferuje kompleksową obsługę z zakresu utrzymania czystości, gospodarki odpadami oraz konserwacji oświetlenia ulicznego.

Brief był prosty, ale wymagający — stworzyć kolorowankę, która edukuje dzieci w tej ważnej kwestii poprzez zabawę i interakcję. Dodatkowe wyzwanie? Musieliśmy dołączyć naklejki umożliwiające interaktywną naukę.

Kamila, nasza utalentowana graficzka, starannie zaprojektowała kolorowankę przy współpracy z klientem. Książeczka zawiera nie tylko strony do kolorowania, ale również naklejki. Dzieci mogą je wklejać w odpowiednio przygotowanych do tego miejscach. Każda strona została zaprojektowana tak, by była nie tylko wizualnie atrakcyjna, ale także edukacyjna, koncentrując się na znaczeniu recyklingu i środowiska.

Projekt był wyzwaniem, które wymagało nie tylko kreatywności, ale także umiejętności technicznych. Cała książeczka została przygotowana do druku poprzez zastosowanie procesu DTP (Desktop Publishing). Proces ten obejmuje projektowanie, układ i finalne przygotowanie materiałów do druku przy użyciu specjalistycznego oprogramowania.
Aby lepiej zobrazować cały proces realizacji projektu kolorowanki edukacyjnej dla FBSerwis, przygotowaliśmy specjalne wideo.

Brief? Busted! Tak właśnie działamy w Brief Busters, każdego dnia przekształcając wyzwania w kreatywne rozwiązania.

Kreujemy od zera pomysły na oryginalne materiały, kompleksowo opracowujemy szatę graficzną, przygotowujemy projekty do druku, a także doradzamy i wspieramy naszych klientów w całym procesie produkcyjnym. Nasze podejście pozwala na tworzenie rozwiązań, które nie tylko zachwycają swoim wyglądem, ale także są praktyczne.

Masz trudny brief? Nie martw się! Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania!